Týden manželství

Vytisknout

Slánský zimní stadion uvidí dva přípravné zápasy hokejistů do 17 let proti Finsku!

Vytisknout

Sportovní dětský den 2018

Vytisknout

V sobotu 9.6. proběhl na atletickém stadionu ve Slaném Sportovní dětský den. Akci pořádala Víceúčelová sportovní hala Slaný ve spolupráci s Technickými službami Slaný. Kromě disciplín z hokeje, fotbalu, atletiky a basketbalu si děti mohly vyzkoušet také lezení a slaňování. K vidění byla hasičská technika, policejní vozidla a veteráni. V průběhu dne proběhlo několik zajímavých ukázek. Hned dvakrát se v průběhu dne předvedla Městská policie Slaný se svými psovody a jejich ukázky sklidily velký úspěch. Bojové sporty představily děti z TCB Gym. Další zajímavou ukázkou byl zásah hasičů ze Slaného a vyproštění osoby z havarovaného vozidla pomocí hydraulických nůžek. Mezi dětmi byla velmi oblíbená želva, která už nyní v 7 letech a zhruba 8 kilech vzbuzovala respekt a počkejme si pár let, kdy bude moci vážit až 100 kg. Dětem se velmi líbil interaktivní stánek České průmyslové pojišťovny a oblíbené bylo také stanoviště pcherských hasičů. Ti přijeli s novým vozem děti a si u nich mohly vyzkoušet hašení na cíl. Sobotní akci si nenechaly ujít téměř čtyři stovky dětí, které si v krásném počasí užily i další atrakce. Tradičním vrcholem a nejoblíbenější částí byla hasičská pěna, kde se děti mohly vyřádit.

Dětský sportovní den

Vytisknout

V sobotu 9. června proběhne na atletickém stadionu Dětský sportovní den. Akci pořádá Víceúčelová sportovní hala Slaný s Technickými službami Slaný za podpory královského města Slaný. Bude připraven sportovní program pro děti – soutěže z atletiky, basketbalu, hokeje a fotbalu. Během dne proběhnou ukázky bojových sportů a zásahy městské policie Slaný. K vidění budou hasičské, popelářské, historické, vojenské vozy a zemědělská technika. Pro děti jsou připravené zábavné atrakce a ukázka dravých ptáků. Během dne by hasiči měli připravit hasičskou pěnu, kde se budou moci děti vyřádit. Je zajištěno občerstvení a hudební produkce během dne a děti za své sportovní výkony získají sladkou odměnu. Vstupné je zdarma, akci moderuje Standa Berkovec.

Přijďte si užít sportovní a zábavní den se svým dětmi na atletický stadion ve Slaném 9. června v čase 9. – 14. hod.

Sportovní příměstský tábor - léto 2018!

Vytisknout

Akce týden hokeje opět ve Slaném, přiveďte i Vy svou ratolest na zimní stadion!

Vytisknout

Ve čtvrtek 25. ledna proběhne na slánském zimním stadionu v pořadí již čtvrtá náborová akce Týden hokeje, kterou pořádá HK Lev Slaný ve spolupráci s projektem Pojď hrát hokej. Do akce se tentokrát zapojí rovnou 141 oddílů, ve kterých si budou moci děti vyzkoušet, jaké to je být malým hokejistou nebo hokejistkou. Ve Slaném vše proběhne pod dohledem olympijského vítěze z Nagana a čtyřnásobného mistra světa Martina Procházky, který v místním klubu působí jako šéftrenér mládeže.

Ve čtvrtek 25. ledna od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HK Lev Slaný ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu ve Slaném akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče (po domluvě se zástupci klubu je ale možné přivést i o něco mladší nebo starší dítě). Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.
 
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na paní Ludmilu Horáčkovou (tel: 604 309 667, email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací o akci Týden hokeje najdete zde.
 
Podívejte se, jak vypadala akce Týden hokeje na našem stadionu v lednu minulého roku. Odkaz na video je zde.

VSH Slaný s.r.o.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting