Příměstský tábor

Vytisknout

Sportovní příměstský tábor 2018

 

Víceúčelová sportovní hala Slaný bude v létě opět pořádat sportovní příměstský tábor.

1. termín 16.–20.7.2018

2. termín 20.-24.8. 2018

 Tábor je určen pro děti od 6 do 12 let. Děti mají možnost přihlásit se do pěti typů programů – atletický, basketbalový (míčové hry), hokejový, fotbalový a bojové sporty. Programy povedou profesionální trenéři a lektoři z daných sportů.

Děti budou mít zajištěný bohatý sportovní program každý den od 8. hod. do 17. hod. včetně stravování. Příměstský tábor bude zakončen dětskou olympiádou. Během tábora stráví děti jeden den v aquaparku, kde se mimo jiné seznámí se zásadami bezpečného pobytu u vody a základy první pomoci.

Cena příměstského táboru je 1790 Kč vč. stravování. V případě splnění podmínek projektu příměstských táborů města Slaný bude část ceny vrácena zpět. Informace o možnosti dotace Vám sdělí p. Cífková email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo p. Kolářová email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Možnost účasti dětí pouze na určitých dnech v týdnu bude možná, pokud nebude zaplněna kapacita celého tábora za cenu 450 Kč/den vč. stravování.  Více informací  na www.vshslany.cz a emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přihlášku Vám rádi zašleme emailem.  Kontakt:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Termín přihlášek

Termín přihlášek na příměstský tábor je 15.6.2018, po tomto datu je možnost řešit přihlášku individuálně. Kontakt:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Platební podmínky

Cenu příměstského tábora 1790 Kč je nutné uhradit do 30.6. na účet 386603399/0800 VS: 25105299, Předmět platby: Jméno a příjmení dítěte

 Kontakty - Sportovní příměstský tábor 2018

Mgr. Radek Hlavatý – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - Přihlášky + všeobecné informace o sportovním příměstském táboře.

Lucie Cífková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – informace o možnosti dotace na příměstský tábor

Bc. Martina Kolářová, DiS - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – informace o možnosti dotace na příměstský tábor

VSH Slaný s.r.o.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting